Team Franciscusschool schooljaar 2018 – 2019
 
 
Onderbouw
Groep Naam Werkdagen
Groep 1-2 I Isabelle van der Heijden Ma Di Wo Do Vr
 
Groep 1-2 W Wendy van Hintum Ma Di Wo Do Vr
 
Groep 1-2 H/A Hillechien Knoppert
Anneliek Berlenghi
Ma Di Wo
Do Vr
Groep 1-2 I/L Ivon van Heusden
Loes van Buuren*
Ma Di Wo
Do Vr
Midden bouw
Groep 3 E Emmely Keser Ma Di Wo Do Vr
 
Groep 3 F Femke Kurvers Ma Di Wo Do Vr
 
Groep 4 S/RR Sanne de Cocq van Delwijnen
Rianne van Ringelestijn*
Di Wo Do
Ma Vr
Groep 4 RB/K Rianne van Beurden
Karin van Elst
Ma Di Wo Vr
Do
Groep 5 L/L Lian de Cocq van Delwijnen
Lianne van Kessel
Ma Di Vr
Wo Do
Groep 5 B Buck den Bol Ma Di Wo Do Vr
 
Bovenbouw
Groep 6 E/A Emmy Kitslaar
Astrid van Thiel
Di Wo Do
Ma Vr
Groep 6 C/A Cees van Deursen
Astrid van Thiel
Ma Di Wo Vr
Do
Groep 7 Y/A Yolanda van Gestel
Annelies van Straten
Ma Di Wo
Do Vr
Groep 7 J Jori van Korven Ma Di Wo Do Vr
 
Groep 8 R/C Rita van Os
Claire den Uijl
Wo Do Vr
Ma Di
Groep 8 B/M Bart Broos
Marije Dors
Ma Di Do Vr
Wo
*Gedurende zwangerschapsverlof worden beide leerkrachten vervangen door Jorno van Gelder.

 
Specialistenteam en overige taken
Frederique Mannaerts Leerarrangementen
Monique Sanders Leerarrangementen
Loes van Buuren Taalklas en leesspecialist
Elly van den Bosch Taalklas
Hanneke van Boekel School Video Interactie Begeleiding (SVIB)
Gedragsspecialist
Rita van Os Gedragsspecialist
Rots en Water training
Stiena Duijzer Specialist Jonge Kind
School Video Interactie Begeleiding (SVIB)
Cees van Deursen Rekenspecialist
Annelies van Straten Specialist meer – en hoogbegaafdheid
Lian de Cocq van Delwijnen Specialist meer – en hoogbegaafdheid
Madelijn Lourens Intern begeleider (IB) en Motorische Remedial Teaching (MRT)
Anja van Wijlen Adviseur leerkrachten en zorg
Bart Broos ICT coördinator
Marja Brolsma Schrijfmotoriek
 
Onderwijsondersteunende medewerkers
Marja Brolsma Onderwijsassistent
Linda Fijn Onderwijsassistent
Isabella van Herwijnen Onderwijsassistent
Hayat Bouzarni Onderwijsassistent
Marlies Merks                                         Gastvrouw
Marjolein Keser                                      Gastvrouw
Daniëlle van Wel Administratief medewerker
 
Managementteam  
Stiena Duijzer Onderbouw coördinator
Rianne van Ringelestijn Middenbouw coördinator
Hanneke van Boekel Bovenbouw coördinator
Vervangt directeur bij afwezigheid
Mirjam Dierick Directeur