Samen jouw kwaliteiten ontdekken en ontwikkelen
Open dag Lek en Linge vestiging de Lingeborgh
21 januari 15:30

Kom op bezoek bij de Lingeborgh!

 

Op dinsdag 21 januari en woensdag 22 januari staan leerlingen en docenten van de Lingeborgh in Geldermalsen klaar om je hartelijke te verwelkomen tijdens onze jaarlijkse Open Dagen. Verken ons mooie hoofdgebouw en ons gezellige brugklasgebouw, proef de sfeer en doe mee met allerlei leuke en leerzame activiteiten. Vergeet vooral niet om heel veel vragen te stellen en laat je verrassen! Vanzelfsprekend hebben we ook weer een prijsvraag én een prijs voor degene die het juiste gewicht raadt van één van onze konijnen. De aula in ons hoofdgebouw staat in de het teken van een Reis door de Lingeborgh; doe mee aan de lesjes, drink wat en eet van het lekkers wat onze leerlingen, die het profiel Horeca, Bakkerij en Recreatie volgen, voor je hebben gemaakt.

Alleen of met jouw ouders door de gebouwen struinen? Of juist in het gezelschap van brugklasleerlingen op pad tijdens een rondleiding? Het kan allebei! In de lokalen zijn docenten en leerlingen aanwezig om je uitgebreid te vertellen over de Lingeborgh. Je kunt al je vragen stellen over het onderwijsaanbod en de vele activiteiten die de school organiseert of stel vragen over bijvoorbeeld dyslexiebegeleiding, passend onderwijs, ons tussenjaar en onze huiswerkbegeleiding.

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren