Samen jouw kwaliteiten ontdekken en ontwikkelen

Ons team

 

Managementteam

   

Directeur

Mirjam Dierick

ma - di - wo - do

Adjunct - directeur

Alieke Hetjes

ma - do - vr

Bouwcoördinator 1 t/m 4

Marije Dors

 

Bouwcoördinator 5 t/m 8

Jori van Korven

 

 

 

 

Leerkrachten  
Groep 1-2 A Isabelle van Dijk (ma-di-wo-vr) en Yvonne van Velthoven (do)
Groep 1-2 B

Karlijn Cornelissen

Groep 1-2 C Hillechien Knoppert (ma-di-wo) en Rianne van Beurden (do-vr)
Groep 1-2 D Anneliek Berlenghi (ma-di-wo) en Marieke Esseveld (do-vr)
Groep 1-2 E Renata Delchot
Groep 3 A Emmely Keser
Groep 3 B Helga Droogers (ma - di - wo - do) en Marije Dors (vr)
Groep 4 A Femke Kurvers 
Groep 4/5 Bianca van der Meijden (ma - do - vr) en Iris van Hemert (di - wo)
Groep 5 A Jessica Vink
Groep 5 B Kevin van Herp (ma - do - vr) en Karin van Elst (di - wo)
Groep 6 A Astrid van Thiel (ma - di - wo) en Lianne van Kessel (do - vr)
Groep 6 B Rita van Os (wo - do - vrij) Clairde de Uijl (ma - di)
Groep 7 A Annelies van Straten (di - wo - do) en Marlous Schuilenburg (ma - vr)
Groep 7 B Buck den Bol 
Groep 7 C Yolanda van Gestel (ma - do - vr) en Alieke Hetjes (di - wo)
Groep 8 A Nick Slippens 
Groep 8 B Marjoleine van der Burght (di - wo - do) en Jori van Korven (ma - di - wo-vr)
bijwerkleerkracht 1 - 2 Yvonne van Velthoven
bijwerkleerkracht 3 - 4 Marije Dors
bijwerkleerkracht 5 - 6 Bianca van der Meijden
bijwerkleerkracht 7 - 8 Iris van Hemert

 

 

 

 

 

Onderwijsondersteunend personeel

 

Conciërge

Kobien van der Luit

Schoonmaak

Ramona Ignat

Schoonmaak

Gina de Bijl

Administratie

Daniëlle van Wel

Onderwijsassistent

Tamara van Assendorp                                                      

Onderwijsassistent

Hayat Bouzarni

Onderwijsassistent

Linda Fijn

Onderwijsassistent

Joyce Weijn

Onderwijsassistent

Annet Verstegen

Onderwijsassistent

Kitty van den Heuvel

 

 

 

Specialistenteam

 

Gedragsspecialisten

Rita van Os

Remedial Teachers

Monique Sanders, Loes van Buren, Karin van Elst

Motorische Remedial Teacher

Madelijn Lourens

Interne Begeleider

Madelijn Lourens, Pauline Hilbers

Lees- en taalspecialist

Loes van Buren

Lees/dyslexie specialist

Bianca van der Meijden

Rekencoördinator

Buck den Bol

Rots & Water trainer

Rita van Os

Specialist Meer- en Hoogbegaafdheid

Annelies van Straten

Coördinator talentbegeleiding

Rianne van Beurden

ICT-coördinator

Jori van Korven

Basisschoolcoach

Marije Dors

Orthopedagoog

Specialist Jonge Kind en OGO

Pauline Hilbers

Schoolcoach Stichting Leerkracht

Marije Dors, Isabelle van Dijk,

Annelies van Straten, Jori van Korven en Yolanda van Gestel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren