Samen jouw kwaliteiten ontdekken en ontwikkelen

Ons team

 

Managementteam

 

Directeur

Mirjam Dierick

Bouwcoördinator groep 1 t/m 4

Marije Dors

Bouwcoördinator groep 5 t/m 8

Hanneke van Boekel

Plaatsvervanger directeur

Hanneke van Boekel

 

 

 

Leerkrachten situatie per 1 januari 2019:
Groep 1-2 I/L Ivon van Heusden en Loes van Buuren 
Groep 1-2 H/A Hillechien Knoppert  en Yvonne van Velthoven
Groep 1-2 I Isabelle van der Heijden
Groep 1-2 W

Karlijn Cornelissen vanaf 18 februari 2019

Groep 3 E Emmely Keser
Groep 3 F Femke Kurvers
Groep 4 RB/RR Rianne van Beurden en Diana van der Kolk (per 1 mei 2019)
Groep 4 S/AB Sanne de Cocq van Delwijnen en Anneliek Berlenghi
Groep 5 L/L Lian de Cocq van Delwijnen en Lianne van Kessel
Groep 5 B Buck den Bol
Groep 6 E/A

Emmy Kitslaar* en Jessica Vink

*vervanging per 1 mei door Diana van der Kolk

Groep 6 C/A

Cees van Deursen* en Astrid van Thiel

* vervanging door Laurens van Dulmen

Groep 7 J Jori van Korven en Marije Dors (1 keer per 2 weken)
Groep 7 Y/A Yolanda van Gestel en Annelies van Straten
Groep 8 R/C Rita van Os en Claire den Uijl
Groep 8 B/M Bart Broos en Marije Dors (1 keer per 2 weken)
Groep 7/8 M Marije Dors 3 ochtenden
Taalondersteuning Elly van den Bosch
Talentklas Annelies van Straten
Muziekdocent Sanneke van der Meulen

 

 

 

 

 

Onderwijsondersteunend personeel

 

Conciërge

Marlies Merks

Conciërge

Marjolein Keser

Administratie

José Vos

Onderwijsassistent

Marja Brolsma

Onderwijsassistent

Hayat Bouzarni

Onderwijsassistent

Linda Fijn

Onderwijsassistent

Isabella van Herwijnen

 

 

 

Specialistenteam

 

Gedragsspecialisten

Rita van Os, Hanneke van Boekel

Remedial Teachers

Monique Sanders, Loes van Buren, Daniëlle van Wel

Motorische Remedial Teacher

Madelijn Lourens

Interne Begeleider

Madelijn Lourens

Adviseur onderwijs en zorg

Anja van Wijlen

Jonge Kind specialist

Stiena Duijzer

Lees/taalspecialist

Loes van Buren

Rekenspecialist

Cees van Deursen

School Video Interactie Begeleiding

Stiena Duijzer, Hanneke van Boekel, Madelijn Lourens

Rots & Water trainer

Rita van Os

Specialist Meer- en Hoogbegaafdheid

Annelies van Straten, Lian de Cocq van Delwijnen

ICT coördinator

Jori van Korven en Bart Broos

Basisschoolcoach

Marije Dors

Schrijfmotoriek

Marja Brolsma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren